Momentus vs Orient Star Karşılaştırma

Momentus
1 model

Orient Star
91 model
Karşılaştırma Tablosu
*Sitemizdeki saat sayısı ve verilerine göre
| Kriter | Momentus | Orient Star |
|---|---|---|
| Model Sayısı | 1 | 91 |
| Fiyat Aralığı | 14.873 – 14.873 ₺ | 31.104 – 192.000 ₺ |
| Ort. Kasa Çapı | 36mm | 41mm |
| Mekanizma Dağılımı | Otomatik %100 | Otomatik %93, Mekanik %7 |
| Su Dayanıklılığı | Günlük Kullanım (5 ATM) %100 | Yüzme (10 ATM) %59, Günlük Kullanım (5 ATM) %24, Profesyonel Dalış (20+ ATM) %9 |
Popüler Momentus Saatleri
Popüler Orient Star Saatleri
Bu iki markadan birer saat seçip detaylı karşılaştırma yapın
Saat KarşılaştırSıkça Sorulan Sorular
Momentus mı Orient Star mı?
Her iki marka da farklı güçlü yönlere sahiptir. Momentus koleksiyonumuzda 1 model, Orient Star ise 91 model ile yer almaktadır. Seçim, bütçenize ve kullanım amacınıza bağlıdır.
Hangi marka daha uygun fiyatlı: Momentus mı Orient Star mi?
En düşük fiyat bazında Momentus daha uygun seçenekler sunmaktadır. Momentus fiyat aralığı 14.873 – 14.873 ₺, Orient Star ise 31.104 – 192.000 ₺ arasındadır.
Momentus ve Orient Star hangi mekanizmayı kullanır?
Momentus modellerinin çoğu Otomatik mekanizmaya sahipken, Orient Star ağırlıklı olarak Otomatik mekanizma kullanmaktadır.
Momentus ve Orient Star saatlerini nasıl karşılaştırabilirim?
Karşılaştırma aracımızı kullanarak her iki markadan birer model seçip fiyat, mekanizma, su dayanıklılığı ve kasa çapı gibi kriterlere göre detaylı karşılaştırma yapabilirsiniz.




